Oyuna Davet

Sayo Kitabevi, Sayo Kids markası ile çocuklara özel bir kitap seçkisi sunmak, doğru ürünlerin doğru yaşta okurlara tavsiye edilerek çocukların okudukları kitaptan, oynadıkları oyundan keyif alması sağlamak amacıyla 2020 yılında kuruldu.

sayokids.com ise çok okumak ve nitelikli okumak fikrinden yola çıkarak, her kitabın eşit olmadığını bilen ebeveyn ve genç okurun nitelikli kitaplara kolay ve hızlı bir biçimde ulaşabilmesi için tasarlandı.

Sayo Kids 0-16 yaş grubuna hitap eden kitap ve oyunlar dışında, ebeveyn ve eğitimcilerin kaynak olarak kullandıkları materyallere de yer veriyor.

Nasıl bir çocuk yetiştirmek için çaba gösteriyorsunuz?

Mutlu ve meraklı? Dürüst ve duyarlı? Yaratıcı ve üretken? Bu uzun yolculukta yanınızda olmak için oluşturulmuş bir kitabeviyiz. Sorgulayan, Araştıran, Yaratıcı ve Oyuncu çocuklar büyüsün, çocuğunuz entelektüel olarak gelişmekten zevk alsın diye. Çocuk oyunla öğrenir ve keyif aldığı eylemi tekrarlar. Sayo Kids olarak amacımız keyifli kitaplarla çocuğunuzu daha çok, daha nitelikli kitaplar okumaya teşvik etmek.

İhtiyacınıza Özel Kitaplar

Çocuğunuzun yaşına ve karakterine uygun bir kitap arayışındasınız. Çocuğunuz bazı konulara özel ilgi duyuyor. Belki kıpır kıpır, yerinde duramayan bir çocuk. Beyni farklı işliyor da olabilir. Belki sizin ailenize özel hassasiyetleriniz var ve çocuğunuzun olumsuz bulduğunuz öğelere maruz kalmasını istemiyorsunuz. Bizlerde bu ihtiyaçlarınızı karşılamak, çocukların gelişimine katkıda bulunmak için kurulmuş ve bu amaç ile devam eden bir marka olmaya çalışıyoruz. Çocuğunuzun kitabını seçerken adından ve kapağından daha fazla bilgiyle hareket edebilmeniz için uzmanlarımızla çalışıyor, sıradan kitap kategorileri aşan seçimler sunuyoruz.

Satın Aldığınız Hiçbir Kitap Hayal Kırıklığı Yaratmasın

Herhangi bir kitabevini, herhangi bir kitap sitesini ziyaret ettiğinizde karşınıza binlerce kitap kapağı çıkıyor. Binlerce kitap arasından, aradığınız doğru kitabı nasıl seçeceksiniz? Sayo Kids kitaplarınızın küratörü olmak, nitelikli kitaplar seçmenizi kolaylaştırmak için var. Nitelikli bir yazarın elinden çıkmış, nitelikli bir illüstratörce bezenmiş, sorunsuzca elinize geçecek kitaplarla çocuğunuzu geleceğe hazırlamak için...

Haydi Oyuna…